انگیزه فتح جامجهانی در لیونل مسی ب
เวลา:2022-12-11 19:14 แหล่งที่มา:未知 ผู้เขียน:admin

با مشخص شدن ۸ تیم صعودکننده به مرحله یک‌چهارم نهایی جام‌جهانی قطر، روز جمعه و شنبه رقابت‌ها از سر گرفته خواهند شد و لیونل مسی اسطوره آرژانتینی در بین ستاره‌های باقیمانده در این تورنمنت از انگیزه بیشتری برای فتح جام برخوردار است.

در مرحله یک چهارم نهایی، روز جمعه برزیل در مقابل کرواسی بازی خواهد کرد و آرژانتین در برابر هلند برای صعود به نیمه‌نهایی می‌جنگد.

در دو بازی روز شنبه نیز انگلیس به مصاف فرانسه می‌رود و مراکش با پرتغال بازی خواهد کرد.

اما در بین تیم‌های حاضر در این مرحله و ستاره‌هایی نظیر لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، نیمار، امباپه، مودریچ و هری کین، نام برخی تیم‌ها در حد و اندازه قهرمانی نیست و برخی از این ستاره‌ها که شانس قهرمانی دارند پیش از این فتح این جام را با تیم کشورشان تجربه کرده‌اند. در این بین لیونل مسی ستاره آرژانتین تنها کسیست که دنیای فوتبال یک جام جهانی به او بدهکار است و در آخرین تورنمنت جهانی خود در سطح ملی از بیشترین انگیزه در بین این ستاره‌ها برای فتح جام‌جهانی قطر برخوردار است.

شرایط امروز مسی یادآور پله اسطوره برزیل در جام ۱۹۷۰ است که با از دست دادن جام قهرمانی در تورنمنت ۱۹۶۶، از انگیزه بالایی در آخرین حضور خود در جام جهانی در سال ۱۹۷۰ برخوردار بود.

تیم آرژانتین در این جام با وجود شکست در بازی اول مقابل عربستان سعودی در دیگر بازی‌ها نمایشی درخشان داشته و تیمی آماده نشان داده تا امید هواداران این تیم برای قهرمانی در این تورنمنت دوچندان شود.

لیونل مسی در آخرین حضور خود در جام‌جهانی با فتح این تورنمنت علاوه بر اینکه ویترین افتخارات فردی و تیمی خود را کامل می‌کند و به برترین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل خواهد شد، وداع باشکوهی نیز با فوتبال ملی خواهد داشت.

درخشش مسی در هزارمین بازی با صعود آرژانتین همراه شد

سقوط آزاد برای فوتبال ایران؛ سرنوشت ایران در دستان مسی و نیمار

مسی یا رونالدو: کدام یک ضربات پنالتی بیشتری را از دست دادهاند؟

درخواست روزنامه وابسته به سپاه برای اعدام دستکم ۶۰ معترض

محکومیت خواهرزاده خامنهای به حبس در دادگاه ویژه روحانیت

بهروزرسانی جدید در توییتر؛ شدوبن حسابهای کاربری اطلاعرسانی میشود

ایران از خنثی کردن نقشه ترور احمد علمالهدی خبر داد

تقابل اشکها و لبخندها در پایان یک چهارم نهایی جام جهانی (+تصاویر)

فرصت نادر تماشای آتشفشان واقعی از نمای نزدیک! (+تصاویر)

بازداشت دانشآموز ۱۲ ساله آمریکایی به جرم حمل سلاح!

معمای پسر در جعبه بعد از ۶۵ سال حل شد! (+تصاویر)

نرم افزار را دانلود یا به ‌روزرسانی کنید

کلیه حقوق این سایت متعلق به العین برای خدمات رسانه‌ای و مطالعات 2022